Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді

Про МЦГО

Що таке МЦГО

            Молодіжний центр громадянської освіти (далі - МЦГО) — структурний підрозділ УДЦНПВКТУМ, що утворено на основі "Декларації про створення Молодіжного центру громадянської освіти" та "Угоди про співпрацю щодо створення за забезпечення функціонування Молодіжного центру громадянської освіти". Урочисте відкриття МЦГО відбулось 25 жовтня 2019 року.

            Молодіжний центр є спільним майданчиком для роботи Всеукраїнських молодіжних громадських організацій – «Фундація Регіональних Ініціатив», «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», «Українська академія лідерства», «Українська асоціація студентів», «ПЛАСТ» - Національна скаутська організація України», Асоціації молодіжних центрів України, Спілки Української Молоді в Україні, Всеукраїнського молодіжного руху «Національний альянс» та ін.

            У МЦГО відкрито простір «Натрій» імені кіборга І.Брановицького.
МЦГО у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", "Про громадські об’єднання", іншим чинним законодавством України, Концепцією розвитку громадянської освіти в Україні, Статутом УДЦНПВКТУМ, Угодою та Положенням.

            Метою створення МЦГО є розвиток державно-громадського партнерства в галузі громадянської освіти.
Основними завданнями МЦГО є:
- реалізація завдань у сфері неформальної та громадянської освіти, в тому числі молодіжного активізму, національно-патріотичного виховання, волонтерства, політичної освіти;
- участь у формуванні та реалізації державної політики в молодіжній сфері-популяризація та проведення заходів щодо встановлення стандартів у галузях, які є важливими для реалізації політики у молодіжній сфері на загальнодержавному рівні;
- організація та проведення заходів УДЦНПВКТУМ із залученням молодіжних громадських організацій ;
- інформаційно-пропагандистська робота у напрямку розвитку громадянського суспільства;
- вивчення та аналіз стану включення української молоді в життя суспільства через неформальну і громадянську освіту;

            Загальне керівництво МЦГО здійснює директор УДЦНПВКТУМ. Безпосереднє керівництво здійснює відділ інформаційно-методичного забезпечення та зв’язків з громадськістю.

            МЦГО - це перший молодіжний центр громадянської освіти у Києві, який має зручне розташування, а також відкрите для молоді приміщення. Тут школярі, студенти і будь-яка людина може провести свій вільний час та долучитись до соціальних ініціатив у місті. Центр є осередком заходів громадянської освіти, волонтерства і підвищення активності молоді в процесах прийняття рішень, важливих для громади.

          Якщо ви шукаєте простір для форуму, кіноперегляду, майстер-класу, тренінгу чи нетворкінгу - вам точно до нас! Ми з радістю надаємо у користування такі локації : відкритий простір Натрій(до 80 чоловік), мала зала (до 20 чоловік), великий двір (до 300 чоловік ), офіс НУМО, невеличка кухня та ще кілька локацій у розробці. 

МЦГО у Facebook 

Фото простору

Відео простору

Меню

Free Joomla! template by L.THEME